Uzdrowienie jest dla Ciebie - Maria Vadia w naszej parafii

Zapraszamy na radosne uwielbienie, konferencje oraz modlitwę o uzdrowienie podczas sesji "Uzdrowienie jest dla Ciebie", która odbędzie się w dniach 26-28 maja 2014 r. Spotkania odbywać się będą od poniedziałku do środy w godzinach 16.00 do 21.30 w kościele p.w. M. B.Częstochowskiej w Poznaniu. Katechezy głosić będzie Maria Vadia.

_____________________

Uzdrowienie jest dla Ciebie - Maria Vadia w naszej parafii - świadectwo

_____________________

Maria Vadia jest od lat zaangażowana jest w posługę w odnowie charyzmatycznej oraz w działalność stowarzyszenia Magnificat. Urodziła się na Kubie, skąd jej rodzina zmuszona była wyemigrować do Stanów Zjednoczonych na skutek prześladowań. Obecnie mieszka w Miami na Florydzie; jest matką czterech dorosłych synów. Maria jest świecką misjonarką i ewangelizatorką, założycielką fundacji Chwała Boża, która zajmuje się głoszeniem Jezusa i ewangelii,głoszeniem prawdy o zbawieniu i Królestwie Bożym. W jej ramach funkcjonuje grupa modlitewna Chrystusa Króla, szkoła Słowa Bożego, odbywają się modlitwy o uzdrowienie. Maria prowadzi również regularną posługę w więzieniu dla kobiet, organizuje konferencje odnowy charyzmatycznej. Maria jest świecką misjonarką Afryki, gdzie założyła oddział Magnificatu w Ugandzie. Jest autorką książek o tematyce religijnej, m. in. "Uzdrowienie jest dla ciebie", "Twój język ma moc", opartych na Słowie.


Ramowy plan spotkań:
16:00 - 17:30 - Sesja 1 (uwielbienie, nauczanie)
17:30 - 18:00 - Przerwa
18:00 - 18:30 - Eucharystia
18:30 - 19:30 - Sesja 2 (Uwielbienie, nauczanie)
19.30 - 20:00 - Przerwa kanapkowa
20:00 - 21.30 - Sesja 3 (Uwielbienie, nauczanie).

Na całą sesję obowiązują zapisy natomiast środa jest dniem otwartym, więc nie musisz się zapisywać chcąc uczestniczyć w wydarzeniu tylko w środę.

Koszt uczestnictwa
25 zł od osoby dorosłej, dzieci wedle uznania. Serwis kanapkowy dla uczestników w cenie.
Prosimy o możliwie szybkie zapisy, gdyż usprawni to organizację.

Zapisy
Ze względów organizacyjnych wymagana jest rejestracja.
Emailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (preferowana forma, treść emaila poniżej)
lub telefoniczne 504 497 125 (po godz. 16.00).

 

Zanim się z nami skontaktujesz, przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1.Czy można zapisać się tylko na 1 dzień (albo poniedziałek albo wtorek) i jaki wtedy jest koszt?
Żeby w pełni skorzystać z czasu sesji "Uzdrowienie jest dla Ciebie" należy być obecnym na całości wydarzenia, czyli pn-śr. Jeżeli jednak ktoś z ważnych przyczyn nie może uczestniczyć w całości może się zapisać tylko na pn lub wt. Natomiast środa jest dniem otwartym, czyli możesz przyjść w środę bez zapisów.

Koszt zapisu na 1 dzień 10 zł, 2 dni 20 zł, całość 25 zł od osoby dorosłej. Dzieci wedle uznania.

2. Jak można się zapisać?
Preferujemy zapisy drogą emailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript." style="line-height: 1.3em;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Wysyłając maila prosimy o maila następującej treści:

Temat wiadomości: ZGŁOSZENIE Maria Vadia w Poznaniu 
Imię i nazwisko: .................
Nr telefonu: ....................
Miejscowość: ...........
Ilość osób dorosłych: .....
Ilość dzieci : ....
Wiek dzieci:................. 
Inne (uwagi)........... 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb uczestnictwa i informowania o wydarzeniach organizowanych przez Wspólnotę "Jeshuah".

Zakładamy, że osoba zapisująca chce uczestniczyć we wszystkie dni. Jeśli ktoś będzie tylko na części to niech zaznaczy sobie w rubryce inne.

W razie trudności w zapisach przez internet można zapisywać się telefonicznie pod numerem tel. 504 497 125 (po godz. 16.00).

3. Na jaki numer konta można dokonywać wpłat?

Dane do przelewu:
Numer konta: PL09144013870000000016014974
SEBASTIAN STĘPNIAK
UL. NARAMOWICKA 239/1
61-611 POZNAŃ

Tytuł przelewu: Maria Vadia; Imię Nazwisko (ILEdor+ILEdzi)

Gdzie:
- jako "Imię Nazwisko" proszę podać imię i nazwisko zgłoszone poprzez maila/telefonicznie,
- jako "ILE" proszę podać ile dorosłych lub/i dzieci zgłoszono mailem/telefonicznie (czyli że za te osoby dokonujemy wpłaty).

4. Czy wpłata jest warunkiem bezwzględnie koniecznym do uczestnictwa?
Człowiek jest ważniejszy niż pieniądze. Jeśli wpłata miałaby uniemożliwić komuś uczestnictwo może oczywiście uczestniczyć bezpłatnie. Prosimy wtedy jednak o taką informację drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

5. Czy można wpłacać inaczej niż przelewem?
Ze względów organizacyjnych preferujemy płatność przelewem. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość wpłaty gotówki na miejscu.

6. Czy można przyjść z dziećmi?
Tak. Jest  naszym pragnieniem, aby nasze dzieci mogły przeżywać te same treści co my i żeby mogły razem z nami uczestniczyć w modlitwie i uwielbieniu. Wierzymy, że nasz Pan Jezus Chrystus przychodzi również do dzieci, które na mocy sakramentu Chrztu Świętego maja tego samego Ducha Świętego co my. Dlatego też dzieci, które będą chciały uczestniczyć z nami w spotkaniu będą miały taką możliwość. Natomiast dla pozostałych dzieci podczas konferencji i nauczania zorganizujemy opiekę w salce nr 2 w kościele.

7. Czy Naramowice to jedyne miejsce w Poznaniu gdzie można w tych dniach uczestniczyć w sesji z Marią Vadią?
Tak. Maria Vadia w Poznaniu będzie tylko w Naramowicach. Można natomiast uczestniczyć w innych miastach w Polsce w spotkaniach z Marią Vadią w innych terminach w maju. Zapraszamy na stronę www.szkoladucha.pl

 

**************************

 

Polecamy:

Katolicki Dwumiesięcznik Ewangelizacyjny Miłujcie się! Dwumiesięcznik Odnowy
Free business joomla templates