Weekend z Armią dzieci

20 lat minęłoOd 4 do 6 października 2013 gościliśmy zespół ewangelizacyjny Armia Dzieci z Lublina (www.armiadzieci.pl). Przyjazd i posługa Armii Dzieci była głównym punktem obchodów 20-lecia naszej istnienia naszej wspólnoty. Podczas „Weekendu z Armią Dzieci” w naszej parafii odbywały się otwarte warsztaty dla dzieci, konferencja dla rodziców, zespół posługiwał muzycznie oraz modlitewnie podczas zabawy dla wspólnoty i sympatyków, animował Mszę Świętą jubileuszową oraz niedzielą rodzinną dla wszystkich parafian. Było kolorowo oraz bardzo radośnie. Namiastkę tego można zobaczyć w galerii…

Czytaj więcej: Weekend z Armią dzieci

Formacja Rodzin - Spotkanie z Jackiem Pulikowskim

20 lat minęło4 Listopada 2012 gościem Formacji Rodzin był Jacek Pulikowski. Zarówno Ci, którzy wysłuchali prelekcji Pana Jacka pt. "Warto pokochać teściową - o relacjach między małżonkami a teściami", jak i dzieci nie żałowali że przyszli.

zobacz galerięFormacja Rodzin - Spotkanie z Jackiem Pulikowskim

Prawie 20 lat mineło...

20 lat minęłoOto niektóre wydarzenia z życia naszej wspólnoty... Dla jednych 20 lat to szmat czasu dla innych niby mgnienie oka. Tak czy inaczej był to niesamowity czas dla nas wszystkich. Czas poznawania Boga, poznawania siebie, zawiązywania przyjaźni (a nawet małżeństw) wspólnotowych, wspólnych działań ewangelizacyjnych. Choć przez te wszystkie lata przez wspólnotę „Jeshuah” „przewinęło się” sporo różnych osób, dla każdego był to szczególnie błogosławiony czas... Zapraszamy do obejrzenia galeriaii na „Prawie 20 lat minęło – na wesoło”

zobacz galerię Prawie 20 lat mineło...

Polecamy:

Katolicki Dwumiesięcznik Ewangelizacyjny Miłujcie się! Dwumiesięcznik Odnowy
Free business joomla templates